با پکیج صفر تاصد زیست یک شروع رویایی داشته باشید.

مهر ماه سکوی پرتاب شما

گر تصمیم به یک شروع رویایی در ماه مهر دارید حتی یک لحظه درنگ نکنید!برای یک شروع طوفانی در ماه مهر باید 3 نکته زیر را حتما مد نظر داشته باشید تا به پیشتازان رقابت کنکور تبدیل بشید :

1 – زودتر شروع کنید: در شروع سال تحصیلی اکثر دانش آموزان درگیر حواشی زیادی میشوند، و زمان زیادی را برای پیدا کردن منابع مختلف در کتابفروشی ها تلف میکنند.شما میتوانید زودتر از همه با منبع خودتان شروع کنید و بدون استرس از رقبا پیشی اگر راه درست را بدانید!

2 – فراموش نکردن پایه : در سال تحصیلی اکثر دانش آموزان توجه خودشان را به زیست پایه از دست می دهند و از این قسمت ضربه بسیار زیادی میخورند. در صورتی که شما میتوانید با داشتن یک برنامه منظم و منبع مطالعاتی کامل به این قسمت توجه ویژه بکنید و به شدت از رقبا پیشی بگیرید.

3 – تست زدن را یاد بگیرید: با توجه به اینک شما تازه وارد فضای کنکوری خوندن میشوید هرچه زودتر با خوندن تستی درس ها آشنا بشوید به نفعتون هست و به شدت از رقبا جلو میافتید تمام این موارد با پکیج صفر تا صد زیست قابل دستیابی است!هر آن چیزی که نیاز دارید!

 

هر آن چیزی که نیاز دارید!

در پکیج های صفر تا صد نظام جدید و قدیم هر آن چیزی که برای درصد بالای 80 زیست در کنکور نیاز دارید قرار داده شده است.

1- تدریس های مفهومی : در ابتدا در هر فصل تمام مفاهیم اصلی را بررسی کرده ایم و تمام نکات را با ذکر دلایل برای شما تدریس کرده ایم که از پایه مطالب را در سطح بالا یاد بیگرید و فقط حفظ نکنید!

2- نکات ترکیبی : بعد از یادگیری مفاهیم اصلی سراغ نکات ترکیبی رفتیم تا بتوانید به راحتی مطالب هر فصل را با سایر فصل ها ترکیب کنید و سوالات ترکیبی کنکور را نیز پاسخ بدهید.

3- حل تست زیاد : بعد از تدریس مفاهیم و نکات شما را رها نمی کنیم ، از تمام نکات مطرح شده برای شما تست های حرفه ای مطرح میکنیم تا بتوانید با تمام تیپ تست های کنکوری آشنا بشید و بتوانید به راحتی نکات فراگرفته شده را در تست ها به کار ببرید.

4- دیگر جزوه ننویسید : مهم ترین مزیت پکیج های صفر تا صد نسبت به سایر محصولات مشابه بازار کتاب های فوق العاده با کیفیت صفر تا صد می باشد که شما را از شر هرگونه جزوه نویسی رها می کند.

پیشنهاد ویژه

همین الان میتوانید به مناسبت شروع مدارس برای تهیه پکیج های صفر تا صد نظام قدیم و جدید از تخفیف 40 درصدی بستفاده کنید.

و همچنین در قرعه کشی دو عدد لپ تاپ ایسوس شرکت کنید.

ظرفیت این طرح ویژه : 500 نفر

برای توضیحات بیشتر روی محصول مورد نظر خود در زیر کلیک کنید.

سوالی دارید؟

● از مشاورین تلگرام ما بپرسید! :)