با پکیج صفر تاصد زیست سال بعد همین موقع رویات رو زندگی کن

نیمه دوم نیمه افراد برنده!

اگر تا الان شروع نکردبن و یا شروع کردین ولی نتیجه ای که میخواستید رو در زیست نگرفتید دقیقا در نقطه ای قرار دارید که میتونید با یک تصمیم قاطع آیندتون رو عوض کنید پس تردید نکنید و استارت خوندن زیست با پکیج صفر تا صد رو بزنید تا زیست به بالاترین درصد کارنامتون تبدیل بشه

دی ماه یک ماه بسیار مهم در سرنوشت دانش آموزان کنکوری میباشد .

1-نا امید نشید : دقیقا از الان روز به روز از تعداد بچه هایی که با انگیزه برای کنکور تلاش میکنند کمتر میشه وشما میتونید از این فرصت به نفع خودتون استفاده کنید وتلاشتون رو چند برابر کنید تا از تعداد زیادی از رقبا جلو بزنید.

2-وقت آزمون و خطا ندارید: از الان هر دقیقه شما ارزشی مانند طلا پیدا میکند و دیگر فرصت آزمون و خطا ندارید و باید برای نتیجه گرفتن در درس زیست از یک راه حل امتحان شده و پر بازده برای مسیر تلاش کردن خودتون استفاده کنید.

 

هر آن چیزی که نیاز دارید!

در پکیج های صفر تا صد نظام جدید و قدیم هر آن چیزی که برای درصد بالای 80 زیست در کنکور نیاز دارید قرار داده شده است.

1- تدریس های مفهومی : در ابتدا در هر فصل تمام مفاهیم اصلی را بررسی کرده ایم و تمام نکات را با ذکر دلایل برای شما تدریس کرده ایم که از پایه مطالب را در سطح بالا یاد بیگرید و فقط حفظ نکنید!

2- نکات ترکیبی : بعد از یادگیری مفاهیم اصلی سراغ نکات ترکیبی رفتیم تا بتوانید به راحتی مطالب هر فصل را با سایر فصل ها ترکیب کنید و سوالات ترکیبی کنکور را نیز پاسخ بدهید.

3- حل تست زیاد : بعد از تدریس مفاهیم و نکات شما را رها نمی کنیم ، از تمام نکات مطرح شده برای شما تست های حرفه ای مطرح میکنیم تا بتوانید با تمام تیپ تست های کنکوری آشنا بشید و بتوانید به راحتی نکات فراگرفته شده را در تست ها به کار ببرید.

4- دیگر جزوه ننویسید : مهم ترین مزیت پکیج های صفر تا صد نسبت به سایر محصولات مشابه بازار کتاب های فوق العاده با کیفیت صفر تا صد می باشد که شما را از شر هرگونه جزوه نویسی رها می کند.

پیشنهاد ویژه

همین الان میتوانید به مناسبت یلدا برای تهیه پکیج های صفر تا صد نظام قدیم و جدید از تخفیف 40 درصدی بستفاده کنید.

و همچنین در قرعه کشی دو عدد لپ تاپ ایسوس شرکت کنید.

ظرفیت این طرح ویژه : 500 نفر

برای توضیحات بیشتر روی محصول مورد نظر خود در زیر کلیک کنید.

سوالی دارید؟

● از مشاورین تلگرام ما بپرسید! :)